Seadmete rent

Kirjeldus

Kõiki seadmed ei ole alati mõistlik osta, saab ka rentida. Selles osas tuleb meie ettevõtte appi ja pakub oma kliendile nii lühiajalist, kui ka pikaajalist seadme renti.

Meie valikus on täna erinevad värvi-, krohvi- ja pahtlipritsid, mis aitavad saavutada kiirema ja kvaliteetse tulemuse viimistlustöödes.

ST Max 495 – sobib kasutamaks nii metelli-, puidu- ja kodustel ehitustöödel. Pritsiga võib kasutada lahustipõhiseid kui ka vesialuselisi värve. Pritsile on võimalik juurde rentida püstolipikendus – 30cm – 1m pikkune. Seadme tootlikkus on umbes 800 m2/päevas.

Graco GX 21– kõrgsurve värviprits on ideaalne värvimiseks renoveerimis- ja uue maja ehitustöödel. Mugav kasutada objektidel värviparandus töödeks

Tritech T9 – sobib kasutamaks nii metelli-, puidu- ja kodustel ehitustöödel. Pritsiga võib kasutada lahustipõhiseid kui ka vesialuselisi värve. Pritsile on võimalik juurde rentida püstolipikendus – 30cm -1m pikkune. Sobilik suuremahulisteks töödeks ( katused, tootmishooned, parkladkivid jne).

 

Lisavõimalused:

püstolipikendus – 30cm-1m
vooliku pikendus 15m
erineva suurusega düüsid

Kaua oled juba mõeldnud koduaia või kuuri värvimisele? Nüüd on aeg see ära teha- lihtsalt ja kiirelt!