Veepuhastusseadmed | Niisutussüsteemid | BBT

Veepuhastusseadmed

Tööstuslik veepuhasti DAN-RO 300-2000

Tööstuslik veepuhasti DAN-RO 300-2000

Seda tüüpi süsteemid on varustatud veepehmendusseadmega, et pikendada osmoosimembraanide eluiga. Sellest tuleneb ka puhta vee (permeaadi) ja äravooluvee (kontsentraadi) vahekord u. 70/30. Permeaadi ja kontsentraadi vahekorra kontrollimiseks on süsteem varustatud spetsiaalsete voolumõõturitega.

Süsteem on varustatud ka reservuaaripaagiga, millel on kollektor 1 või enama vee väljalaskeava jaoks, steriilne filter ja rõhutõstepump, et vesi uuesti tsirkuleerida ja rõhku tõsta, kui vesi süsteemist väljub. Standardsüsteemi lisavarustusena pakutakse ultravioletttöötlust ja veekvaliteedi pidevat analüüsi. 

Tööstuslik veepuhasti DAN-RO 50-200

Tööstuslik veepuhasti DAN-RO 50-200

Veetöötlus kindlates ja kompaktsetes süsteemides mahuga 50–200 liitrit tunnis. Konstrueeritud suletud süsteemina 15-liitrise survepaagiga, mis tagab, et vesi ei saastu osmoosiprotsessi ajal. Seetõttu ei ole ultraviolet tugi seda tüüpi süsteemi standardvarustuses.

Puhta vee (permeaat) ja äravooluvee (kontsentraadi) vahekord on ca. 50/50. Standardsüsteemi lisavarustusena pakutakse ultravioletttöötlust ja veekvaliteedi pidevat analüüsi.