Madalsurvepumbad

Graco Husky membraanpumbad

Graco Husky membraanpumbad

HUSKY AIR KASUTATAVATE PUMPADE EELISED: 

Vastupidav ja  tagab usaldusväärse töö ja pika eluea. Loodud kestma, suurem tootlikkus ja madalamad üldkulud.  

Voolukiirused ja suurused – kuni 1135 lpm (300 gpm) / pordi suurused vahemikus ¼ kuni 3 tolli NPT, BSP. Lihtne hooldada – Huskyl on vähem osi kui tööstuses sarnastel mudelitel. Kogu õhuventiil on väljast ligipääsetav, nii et seda saab kiiresti ja lihtsalt hooldada ilma pumpa eemaldamata. Modulaarne õhuklapp –madala pulsatsiooniga õhuklapp tagab sujuva ja kiire ümberlülituse.

Rohkem infot siit:

Graco Triton madalsurvepump

Graco Triton madalsurvepump

Triton on õhuga töötav madalsurvepump 1:1 suhtega, mis on spetsiaalselt loodud viimistlusturule. See on tõhusam alternatiiv traditsioonilistele surveanumatele ja tavalistele membraanpumpadele. Suurepärane viimistluskvaliteet tavapäraste, HVLP ja ühilduvate või elektrostaatiliste rakenduste jaoks. Annab püstolile kuni 35% täiendava õhuvoolu, et tagada suurepärane pihustamine. Säästab materjali ja aega loputamise, kruntimise ja värvi vahetuse ajal. Tagab ühtlase pihustusmustri ja ühtlase kihi paksuse. Kiired värvivahetused ja materjali kiire täitmine säästavad aega ja raha. Vastupidav roostevabast terasest või alumiiniumist värvipump saab hakkama  nii vee kui ka lahusti baasil ainetega”..  

 Rohkem infot siit:

Graco survemahutid

Graco survemahutid

Surveanumad on rõhu saavutamiseks enne, kui värv pihustuspüstolini jõuab. Graco surveanumad, mis on saadaval kahe kuni 57 liitrini, segistitega ja ilma, on täppiskeevitatud ja pinnatud.  Juurde  saab soetada ka surveanuma kaitsekotte mis võimaldavad kiireid värvi vahetusi ning tagab kergema seadme puhastamise.
Kvaliteetne roostevabast terasest disain ühildub paljude materjalidega. Kasutada eraldi pihustamiseks, materjali/katalüsaatori tarnimiseks või niiskustundliku materjali reservuaarina. Saadaval 7, 6, 19, 38 ja 57 liitrit. 

Rohkem infot siit:

Graco Finex Spray madalsurve pump

Graco Finex Spray madalsurve pump

1:1 rõhusuhtega komplekt on ideaalne pinnaviimistluse pump mööbli- ja autotööstusele. Samuti sobib kergemetalli tööstusele.
Kerge käsitleda, lihtne hooldada, mugav transportida. Ülimadal pesukulu ja väga hea viimistluskvaliteet tagavad mugava töökeskonna säästes aega ja raha. Võimalik tellida nii tavalise pihustuspüstoli kui ka elektrostaatilise püstoliga.

Rohkem infot siit: