Madalsurve niisutus | Niisutussüsteemid | BBT

Madalsurve niisutus

Sageduslik madalsurvedüüs

See on spetsiaalne otsik, millel on palju erinevaid rakendusi. Düüsi kasutatakse seal, kus on vaja väga peent pihustust. Kui vesi tabab reguleeritava sagedusega tihvti, lagunevad niigi peened veepiisad veelgi väiksemateks osakesteks (kuni 2 my), mis imenduvad ümbruskonnas väga kiiresti.

Düüsi kasutatakse sageli otseseks eseme- ja protsessiniisutamiseks. nt paberirullid enne trükkimist, puit ja plast enne ja pärast värvimist, ventilatsioonikanalites, tolmu vähendamine seoses lihvimise, lihvimise ja sorteerimisega nt. kartul ja jäätmed.

Otsik sobib ideaalselt kasutamiseks jahutusruumides, kus temperatuur on liiga madal, et muud tüüpi niisutus ei saaks õhku imenduda. Sagedusotsik mahutab 5 – 16 liitrit vett pr. tund. 

 

Niisutussüsteemi pneumojuhtimine madalsurvel

Pneumaatiliselt moduleeriv juhtimine PDR-T/K (max 1 tsoon) 

Ruumi ja kanalite niisutamiseks. Juhtpaneel töötab pneumaatiliselt ilma elektriühendusteta. Seda tüüpi paneel sobib ideaalselt paigaldamisel ruumidesse või kanalitesse, kus on plahvatusoht nt. värvimisalad ja kajutid.  

Vaakumdüüs VDF-2

Vaakumdüüs VDF-2

Ideaalne otsik igas suuruses tubadesse ja saalidesse. Kui ruum on väga väike, on soovitatav kasutada moduleerivat juhtpaneeli, et vältida kondensaadi ja põrandale langeva vee probleeme. Seda tüüpi otsikutel on sisseehitatud puhastusfunktsioon, mis puhastab otsikut korrapäraste ajavahemike järel automaatselt ja seetõttu on selle hooldusvajadus peaaegu olematu. 

Vaakumdüüs VVDF-2

Vaakumdüüs VVDF-2

Nagu VDF-2, kuid sisseehitatud minivaakumventiiliga, mis võimaldab düüsi paigaldada mitmele erinevale kõrgusele samale juhtseadmele.